ceník 

TVORBA LOGA

Od 1490 Kč dle náročnosti a Vašich požadavků. V základní ceně je návrh jednoho loga ve více použitelných formátech a příkladová aplikace.

TVORBA WEBU

Záleží na náročnosti i Vašich požadavcích. Cena této služby se odvíjí i od počtu odpracovaných hodin na projektu při sazbě 250 Kč/hod. Cenově se pak tvorba webových stránek pohybuje od 4990 Kč.

TVORBA E-SHOPU

Záleží na náročnosti i Vašich požadavcích. Cena této služby se odvíjí i od počtu odpracovaných hodin na projektu při sazbě 250 Kč/hod. Cenově pak tvorba e-shopu vychází od 7990 Kč.

PROPAGAČNÍ MATERIÁLY

Od 490 Kč dle náročnosti a Vašich požadavků. Jedná se o návrhy vizitek, letáků, plakátů, bannerů, rollupů, infografiky.

ÚPRAVY A RETUŠ FOTOGRAFIÍ

Záleží na náročnosti i Vašich požadavcích a počtu fotografií. Cena této služby se odvíjí i od počtu odpracovaných hodin na projektu při sazbě 250 Kč/hod.

BALÍČEK NOVÝ PROJEKT

Tento balíček obsahuje logo, webové stránky a návrh vizitek. Začínáte s realizací nového nápadu? Potom je tato nabídka určena právě vám, za cenu od 5990 Kč.

DALŠÍ...

Záleží na náročnosti projektu i Vašich požadavcích. Cena této služby se odvíjí od počtu odpracovaných hodin na projektu při sazbě 250 Kč/hod. Pokud si nejste jisti, kolik by u nás stálo zpracování vašeho požadavku, jednoduše nám napište.